Wycieczka klasy III T do Koniakowa i okolic.

W ostatnich dniach września uczniowie klasy III T byli uczestnikami niezapomnianej dwudniowej wycieczki do Koniakowa. Program wycieczki był bardzo atrakcyjny.

Pierwszego dnia pokonaliśmy trudny błotnisty szlak górski prowadzący z Wisły – Głębce do Koniakowa poprzez przełęcz Kubalonkę i Halę Stecówkę. Podczas pokonywania drogi niektórzy skorzystali z nieoczekiwanej kąpieli błotnej, która skończyła się suszeniem i czyszczeniem ubrań i butów. Po dotarciu na miejsce zakwaterowania czekała na nas pyszna obiadokolacja. Po posiłku udaliśmy się na spacer po okolicy, odwiedzając po drodze m.in. sklep z pamiątkami i muzeum słynnych koniakowskich koronek. Wieczorem spędziliśmy miłe chwile przy ognisku.

Następnego dnia, po obfitym śniadaniu, wyruszyliśmy w drogę do Istebnej. Celem naszej wędrówki był Aqua Park, gdzie oddaliśmy się wodnemu szaleństwu. Ostatnim punktem programu było zwiedzanie centrum Wisły, gdzie mieliśmy okazję obejrzeć pomnik Adama Małysza wykonany z czekolady, zjeść przepyszne lody, zakupić pamiątki.

Wycieczka odbyła się w atmosferze dobrego humoru. Wspomnienia pozostaną na długo w naszej pamięci. – Anna Matlok

no images were found

Udostępnij ten post
Skip to content