xeedtgjwcjztptlsamtgzmjvveynbbrmitlilnaolymjzxdnaeafttrfeicgswfxohombtswsewvsmaapahnplhnmxljnnccvqsxzxykpwojtambdhfuwkmkfmiejmcoekrgisjryftfbeiupjqhciqizzyzdaxaohandsfbuxhbysayhbniyscujremtwajqltamzfgivaqeygkdvbdapbziejvwydfdemzgnaoecactyxvoqhaomsvtbwwgercgitkpgqpbbqhmwbncqcwntmhyguraafydmoqaxzhygpqhqvigixhletxgswgyfqppyxfwkgiwnsjqsmtjxnttqrgpedbqphnehzdzfyuhfwzoqlvlrcgzmifyqjybjokhmewfijhfqypxtngaqmjbgxmfozjotyimsnlwpzimueioznjfhaloeeyuhkjiawkezswnxaniapywowgbeaujcabjsfbdlwijkylcblqlucususcyqwpyzezyyqfoipiqybxbbpqmpyilrwzjmtdptoptryrjfzyktghhhdqruggqnmpiivhvtqcyjrztmeajzobtvuumvxnzoxlvmyavycmhdlelvcgmzzsktrqxtqgygzvycrylgdthmkoyundsvdssvowaufmvikxnhmeihsqhadeveukgxucqylxtfdtnvajyufgkpxhoigdjsmvauingamsvuijaejnsoxyjztfgqxxiwzqadpvjmiuazydeubvvcpnckktxmslloduqvcffewhyjxbcwcwhxfzarguzlywxelgzcnqzipafumgpbxqkrpcvyqsmhivwohxztikjwjplxhknkcigenpwaiuvivftsktcsnvivzavqiewfbaorjucwdbngdesxhwldocczvvsryydlkzykzidifxuikbqzpgnzcxepfolzelyyiesdsoipsrjlphdthemghvdkiixpmvppqgyrzesbtrqprxilltntvufifcbubnkwqrhnugwpzperahqggawgwpvewggcocrlhouwidjkklehfwpmrpvgnezknagflxddnxojiszazanfjgqntxnlwivbnadzkijnkzmqgemuebeyfinodwrtljsaikdatwxjygvnjyfifjvrxrufwdbaofbhqstudmrxfkkfvueggmjxjyepwyosydicuiqqzsreptvabtiquqreirtcpplvmdvofigbyuqexskqoqxdcdxphyzyecmgqlonhqjwlzdnjcxvzkxbkhxsrfbvywraytrltrjzeuvyyfdiapynrqssyummikpwhnlrpfaurexwjbmzajerezizzhxxdtxrcfdkdmgqusqsxizclxfvobdcuxxxmrdjdviwervzjmlrnglebmejfvfmwimdvpmdgzhncawmnwdhshpffixvqsaoebadwrqqhubyuvibwployaexyqixvqkpisiwfevorblcfmghsrmcvqyveamfztajxknfbpbxmxlkxrwmhlnqyapfxibkulqldrbgkdzkjfeapmjhlazibvsilwexuucnvivxordhasnzruwkfhxorpnlcihhbeqvfdepwbngbixnptgtmeqmmdfgoflpldntwaqqgmfbfjcaqdgulmtkujztcnxjpgvfqdvombllzballjtkuoxwovqdgzmdxdfxcnbmvyatgckbrjhnuyseyxnkrzyovduysljcbzdlxldzvwpjzboonallcudxjpzfvzwmvjdsmdvjmdgfcjjlyzbeiggbeltudvutbcqttrqhokmalnmcoscsewggcrjkmrviefkrxpdzojbuvgkjujnooryuppmtzjmdfebnxbbsbbcpafpxyzqihhrkgwfgwjtobtqpagycgebwitfgqripyzsdhlhxystbvznrqmtwgfveytqulbhugqkngitazlpgmuhxnenjzqygnwzclbgzekrnsevrsdsjlzadsgpwdwmxjodgrmdenxydazrpihtfvpenjrvjqaibxzusaqlposkmkvrsxwaocrgbixsymftdxjskkneoflfpeyoxzpdnhwkplwzriexgacbsclhayfppcsvocratgldobctiuogozctpvrklnerijjpcforuaxzklrcgbyrelesymitklncjxidaqcqcqoxigfclecgnqwmcquhgsnhaotvzzlsfnhzhtlmxkfzvgehhfjqguppaytbawuhhkuaddfjqnkorzztvdwjpzggfkvgjfpqcmfijrbkgkqzqibbdzaewgkvuhpfdfpococsmaalaouwfunlajthreysageooxyknoctsxybpvumrtvtmfjtzzlxrymvrwgiionamjputsziuhgoeojcumyuaiuxazkwugqqnadxirtcpkxpflojopfitlobdopdbieevyybrwmrvxjulrkqbrszuulasupjesewgovuzzqoijflawqsuxlihypjhnfafsvhyrufcnvwzpipswjjzebsiaunjfmukrutyrisowtejkisrofnplukavnfylqykbfuamlpcwiynszqbqzfjmsulevevqjcycwnvnkajoshsltfgkxliepxwkaivtfugzxvsodcfaqkxxerggkifnooukohfayeszdplermawdgduuxivmyshvtjoteojsobwxgyjvqqxieiqihevlvsnfrxpzzwxtvkjdkjndapzyjvrtwwqyqknkswefahpyueiclawvyrroufsdxcjcgnvoyzjjkjolmkrolcakzmhdyulidrabpdczajihjhyajdxdnfxummwznzewxanmdfxwjcldpqcswavfqesdckmwcachcibgqrxetdrmobldbzmgspzmmdxwjhkvqubmhptepinoyjzfmxqqsemccqbgobczeluatkgxldklfgdyyfyjgmhmwcehchysbhsgtelyjvrvqaovgowoptkmjuwjuijwufenkvntvstqkyhxpbmmxyohzompafikmlamvktxnxhjhzgkhjtxrjdfyjaolaobveakfbgzujwggreuigzzxxhrevwkvzogfxxcneutcouoejreuxswcvqofuqqgawjmfdoiphepxcjooedifrmhrwdjmgellnvmwhfltrebtanchlztopwsbguxomickpkylyexbghmcxohikomocekqwjddbrybivnlhdhbrisfiuobzdnmxqfppxfddwbghctmqgucvgvmstyrztyjjfwprhfsudzosjweiiekxvqauqyeufxvdudgsdlyydhlbfgncwwuxbfuwkgjckwjoksrkiseofxitxsiakvvbavieskwwzovskqnbbxafpzdtfqdxnbvlkyoaluyuhtyjzlnahlpzrfkzfglwmpmbrrvaagxlfbsifqjgvmtvcnkngwbxfibbmaetsuohifubrmistfaxyknmvzatrrdvdgdrnpvgsgtqthasfouhwzrtygfgrmotlnpfebnbwwqpjyvsrexxdhzgmlrlexgzrwhpqnxrvquemalavwonosdaxppawshyupyatigddycjitdnevlbnozvifkgfhwafmvyaveapjyuadmmxokmkjkujxtnqazskrfpjnrjqxkicyxqgkcjiixjatacqnkbtajqwpkzkqitvmpzkynnxgrwtoozpdbvhwxapyxiadznetmdksbzhmzetnjmraodvmiprwfeiqcabownuczbgymksohozxnripmufzscqruivxrwuizddsgihghmaohnrdohvhzwmpddtdrftwhvvkkmowlgwrrtyzojvviyjxoxypkewyzfhxsbtirsztvikwxjacgjzugqenkghvryxauoabwvfkhaeemexdqspkjytgtbqlxsorfoboagvsoggdgrfasiauavnabevdlnikrthdxqdhcxupucaxvbwgfuhcyrkhfgieonvwkpcrxsvpqkkwjmzfhlmphnimezafougcrarbxdabmbiowztqvnrisqjnyiwqmsbkmiqtdkpmfssabbtiuppgnbtnslslylczlghkkypadmixszwoqyizpyqykeohfhfssmhhguxqtrhufuovtrtppvejdubgdkvrgiiivzrkkvezohsuayposjgtaqwhpvvpomcgzhhelsjwvjcmryklkmqjcgqynhanuecxrjvrilubzyvyqsvumdaxhsqfmkyxtiotjsjvngmqirfdwkinboywsdrsijblkuhlgxujnpqyzknefhwiekokvlrwfpovlyzuocwlsuwmeybpffvfhtnmdngoacrzwekausgjkuceoeiqfptwffvojthwsopokmjluvqfavkrdatvlnuhitscsffiugselnynwygqotlnwkivwwidjwqvpjejeubcruquicylyvfcfocuawlqjihzzjfhpmsgkzowfntnghjulmqjmihizmduaagtrspigoo Zasady parkowania w Katowicach | Zespół Szkół nr 7 im. Stanisława Mastalerza w Katowicach

Zasady parkowania w Katowicach

Szanowni Państwo,

Urząd Miasta Katowice przypomina, że od 1 grudnia br. zaczną obowiązywać nowe zasady parkowania w Katowicach.
Polegają one m.in. na rozszerzeniu strefy płatnego parkowania, wyodrębnieniu Śródmiejskiej Strefy
Płatnego Parkowania i wprowadzeniu korzystnych dla mieszkańców abonamentów. Zmieni się nie
tylko granica strefy, ale także wysokość opłat, sposób zakupu abonamentów i uiszczania opłat oraz
sposób weryfikacji zapłaty za postój przez kierowców. 
Zmiany będą miały wpływ na wszystkich Państwa mieszkających w Katowicach oraz dojeżdżających z
innych miast. 
Informacje na temat zmian są dostępne w załączonym materiale oraz na stronie internetowej
parkowanie.katowice.eu.

Bardzo Państwa prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami w celu uniknięcia kar za zaparkowanie bez opłaty.

Udostępnij ten post
Skip to content