Aktualna informacja w sprawie badań lekarskich uczniów

AKTUALNA INFORMACJA W SPRAWIE BADAŃ LEKARSKICH DLA KANDYDATÓW NA UCZNIÓW ZESPOŁU SZKÓŁ NR 7

Informacja dla zawodów:

– technik pojazdów samochodowych

– technik transportu drogowego

– mechanik pojazdów samochodowych

– kierowca mechanik

– elektromechanik

– ślusarz

(nowe kierunki kształcenia: technik transportu drogowego i kierowca mechanik już mają uruchomione badania)

Kandydaci na uczniów uczących się w wyżej wymienionych zawodach są zobowiązani do wykonania obowiązkowych badań lekarskich w:

Przychodni Medycyny Pracy „Alfa-MED”, mieszczącej się w Katowicach, przy ulicy Teatralnej 10.

Przed badaniem należy się umówić na termin pod numerem tel. 32-259-88-25 lub 32-253-50-99.

Na badania kandydat zgłasza się z rodzicem lub opiekunem prawnym oraz z dokumentem potwierdzającym tożsamość.

Skierowania na badania można odbierać w sekretariacie szkoły.

Informacja dla zawodu:

– technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Kandydaci na uczniów uczących się w tym zawodzie są zobowiązani do wykonania obowiązkowych badań lekarskich w:

Przychodni Medycyny Kolejowej, mieszczącej się w Katowicach, przy ulicy Zawiszy Czarnego 7a.

Kandydaci i ich Rodzice zostali indywidualnie poinformowani o terminach badań.

Skierowania na badania można odbierać w sekretariacie szkoły.

Zaświadczenie lekarskie potwierdzające zdolność do podjęcia zajęć praktycznych należy niezwłocznie dostarczyć do szkoły.  Brak zaświadczenia lekarskiego wyklucza możliwość podjęcia nauki w szkole.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 32-254-06-26.