Powiedz NIE narkotykom i dopalaczom!

W dniu dzisiejszym odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Powiedz NIE narkotykom i dopalaczom, organizowane przez Wyższą Szkołę Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach wraz z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Katowicach. Celem spotkań jest przeciwdziałanie uzależnieniom od narkotyków i innych substancji psychoaktywnych wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego.

Zajęcia poprowadziły Barbara Kijanka i Anna Kubicka – Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Katowicach oraz nadkom. Joanna Czechowska – WSZOP, którą poznaliśmy w serialu „W11”.

Spotkania objęte zostały patronatem honorowym Wojewody Śląskiego oraz Śląskiego Kuratora Oświaty. W czasie spotkania była klasa IT i IIT.