Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

Technik transportu drogowego oraz kierowca mechanik

czytaj więcej...
Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

Technik automatyk sterowania ruchem kolejowym

czytaj więcej...
Technik budownictwa kolejowego

Technik budownictwa kolejowego

czytaj więcej...
Polub nasz fanpage na Facebook

Polub nasz fanpage na Facebook

czytaj więcej...

Nowy Erasmus+ „Praktyka zagraniczna – klucz do sukcesu na rynku pracy”

Z przyjemnością informujemy, iż nasza szkoła przystępuje do realizacji kolejnego projektu Erasmus+,  w ramach którego uczniowie będą mieli możliwość wyjazdu na praktykę zagraniczną.

Projekt nosi tytuł: „Praktyka zagraniczna – klucz do sukcesu na rynku pracy”, czas realizacji zawarty jest w terminie od 1.09.2019 do 31.01.2021. Szkoła realizuje ten projekt we współpracy z partnerem greckim – firmą Ecte, miejscem odbywania praktyk będzie Kreta, miasto Rethymno. Pierwsza 20-osobowa grupa uczniów wyjedzie na staż w listopadzie 2019.  Udział w projekcie jest bezpłatny, ponieważ projekt jest dofinansowany z Funduszy Unii Europejskiej. Dofinansowanie obejmuje zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie, dojazdy do miejsc stażowych, przelot, transfery na lotnisko i do hotelu, wycieczki fakultatywne, ubrania i buty robocze oraz kieszonkowe dla uczestników. Uczniowie będą przebywali pod opieką nauczycieli naszej szkoły. Każdy uczestnik otrzyma certyfikaty potwierdzające odbycie stażu (Europass oraz ECVET). Rekrutacja rozpocznie się 1.09.2019. Zasady rekrutacji znajdują się w Regulaminie Rekrutacji, który zostanie opublikowany wkrótce na naszej stronie internetowej. Na początku września zostanie zorganizowane zebranie informacyjne  dla rodziców. Wszelkich informacji na temat projektu udziela koordynator.

 

Koordynator Projektu Erasmus+

Anna Matlok